Orweb: Private Web Browser

0.7.1

Gizli şekilde tarama yapın

125.9k

Bu uygulamayı oyla

Orweb: Private Web Browser, Tor tarafından gizli ve güvenli şekilde herhangi bir internet sitesine erişmenize izin veren bir tarayıcıdır. Yapmanız gereken tek şey önceden Orbot'u (Uptodown'da mevcut) kurmak, daha sonra herhangi bir internet sitesine erişmek için gizli şekilde arama yapmaya başlayabilirsiniz (normalde sansürlü, gözlemlenen ya da saklı olanlar da dahil).

Unutmamanız gereken şey şu, Orweb: Private Web Browser'ın amacı sizin mevcut tarayıcınız olmak değildir; ki zaten bu yüzden çok fazla özelliği içermez (gerçek anlamda tam tersidir durum). Örneğin, Orweb sizin tarama geçmişinizi kaydetmez ve genel olarak tarama çok daha yavaştır (Tor ağ bağlantısının doğası gereği).

Bu ufak sorunlara rağmen, gerçek şu ki Orweb: Private Web Browser inanılmaz derecede faydalı bir araçtır. Koruyucu filtresinin tamamen hatasız olmamasına rağmen (NSA bazı Tor kullanıcılarını yerleştirdiğini iddia ediyor), size gizlilik ve hepsinin de ötesinde nerede olursanız ve neye ulaşmak isterseniz isteyin bütün çevrim içi içeriğe erişme fırsatı sunar.

Orweb: Private Web Browser faydalı bir navigasyon aracı olmak için ilgi çekici özelliklere ya da hoş bir görünüme ihtiyaç duymayan oldukça güçlü bir tarayıcıdır.
Uptodown X